SÖZLEŞME VE GİZLİLİK TAAHHÜDÜ

Firmanız, kişisel bilgileriniz hizmet aldığınız 4M DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ veri tabanında kayıtlıdır.
Bu bilgiler firmanıza kalite yönetim sistemi kapsamında, güvenilir, zamanında hizmet sunmak, firmanızla hizmet sözleşmesi kapsamında çalışmanın devamlılığı için kaydedilmiştir.
Firma ve kişisel bilgileriniz (unvan, ad, rumuz, e-posta adresi, posta adresi, hizmet satın aldığınız hizmetler ve konuları vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve sadece 4M hizmetinden azami faydayı sağlamanız amacıyla kullanılır.
Bilgileriniz 4M ofis otomasyon sistemi (OFİSYOL) programında çok kademeli güvenlik sistemleri ile korunmaktadır.
4M sitesinden yapılan hizmet karşılığı ödeme işlemleri için giriş yapıldığında, şirket veya işletme bilgileriniz ekrana otomatik olarak gelir.
Müşterinin sadece ödeme miktarını girmesi ve sonraki ikonu tıklaması yeterlidir.
Bu tıklama ile 4M sitesi devreden çıkar, İŞ BANKASI güvenli ödeme sayfası görüntülenir. Artık bu ekrandan güvenle ödemenizi yapabilirsiniz.   
4M den aldığı hizmet faturasının ödemesini 4m.com.tr sitesinden yapan her müşteri, 4m.com.tr sitesinin kayıtlı ve hizmet sözleşmeli üyesidir.
4m.com.tr sitesinde üye kaydı olmayanlar siteye giremezler ve siteden ödeme yapamazlar.
4m.com.tr sitesinden ödeme yapmak, bilgilerini görmek için giriş yapabilenler, sadece kendi şirketlerine ve şahsi bilgilerine ulaşabilirler. 4M veri tabanında kayıtlı başka hiçbir bilgiye ulaşamazlar.
4M ile bir defa iş yaparak 4M sistemine üye olan her müşteri, dilediği zaman kendi kayıtlarına ulaşabilir, yeni iş talimatı verebilir, haberleşebilir, evrak gönderebilir, sektörü ile ilgili gelişmeleri, haberleri izleyebilir.
Müşterinin imzalanmış bir hizmet sözleşmesine ve bir iş karşılığı düzenlenen fatura bedeli dışındaki işleri için veya sehven yaptığı ödemeler, derhal iade edilmek üzere 4M’in garantisi altındadır.